O nás

 

Vítejte v Diamond Hills. Každá cesta začíná prvním krokem a my jsme rádi, že jste se rozhodli udělat tento krok s námi.

Naši cestu jsme začali z jednoduchého důvodu - věříme, že každý si zaslouží najít svůj vlastní diamant. Naši zakladatelé, kterým leží na srdci preciznost a profesionální přístup, věděli, že k tomu je potřeba víc než jen zprostředkování prodeje. Bylo potřeba nabídnout něco výjimečného, něco, co bude odlišovat Diamond Hills od všech ostatních.

A tak jsme vytvořili realitní kancelář, která se nezabývá jen prodejem a pronájmem nemovitostí v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Každý z nás má jiné sny a představy, a my chceme, aby byly na dosah ruky - ať už se jedná o byt v centru Prahy, dům na pobřeží Španělska nebo luxusní apartmán v Dubaji.

Naši ideální klienti? Jste to vy, kteří hledáte nový domov nebo chcete svou nemovitost prodat ve prospěch nových životních plánů. Přistupujeme k vám individuálně, protože víme, že každý z vás je jedinečný. Vaše spokojenost je naší prioritou, proto pro vás hledáme řešení, která vám udělají radost.

Co dělá Diamond Hills unikátními? Jsme kombinací preciznosti, profesionalismu a lidskosti. Místo toho, abychom se snažili vyhovět očekáváním trhu, snažíme se vyhovět očekáváním vás, našich klientů. Pevně věříme, že v dnešním světě je nejdůležitější lidský přístup - a právě ten je naším největším trumfem.

V Diamond Hills vám nabízíme nejen prodej a pronájem nemovitostí, ale také příběhy. Příběhy o lidech, kteří našli své diamanty. Přidejte se k nim a začněte psát svůj vlastní příběh. Protože my jsme Diamond Hills - Místo, kde se vaše sny stávají realitou.

 

Čím se zabýváme

 

Primárně prodejem a pronájmem nemovitostí v České Republice a zahraničí. V našem portofoliu naleznete nemovitosti v Dubaji, Španělsku, Portugalsku a Chorvatsku. Pole působnosti neustále rozšiřujeme a v případě zájmu o investování do zahraničních nemovitostí jsme schopni klientům udělat nabídku přímo na míru. V neposlední řadě se zabýváme prodejem developerských projektů, činžovních domů a správou nemovitostí.