Služby

Prodej a dlouhodobý pronájem nemovitostí není snadný proces, jak si většina myslí. Rádi vám pomůžeme a realizujeme úspěšné dokončení obchodu.

Co od nás můžete očekávat

První sekání a pochopení potřeb klienta

Při prvním setkání s naším makléřem detailně proberete vaše požadavky. Následně makléř nastaví strategii prodeje tak, aby pokud možno co nejvíce vyhovovala vašim požadavkům. Nejdůležitější je pro nás spokojenost klientů, proto ke každému obchodu přistupujeme individuálně. 

Odhad ceny

Správné nastavení ceny je velice důležitý faktor rychlého a úspěšného prodeje/pronájmu. Naši makléři vám vyhotoví tržní analýzu nemovitosti na základě letitých zkušeností a reálných dat z cenových map.

Příprava pro prodej

Prezentace je při prodeji velice důležitý fakor, který kolikrát ovlivní potenciální zájemce. Vaší nemovitost necháme uklidit a v případě potřeby vybavíme nábytkem a dekoracemi. Jsme schopni zajistit vyklízecí služby a mnoho dalšího.

Fotografie

Na každé zakázce spolupracujeme s profesionálními fotografy.

Videoprohlídka

Profesionálně natočené video je nedílnou součástí našich zakázek. Vše je o emocích, které díky videoprezentaci dokážeme promítnout již v inzerci. Ve videu odprezentujeme nemovitost, okolí, občanskou vybavenost a to nejlepší co lokalita nabízí.

Vizualizace

Pokud je vaše nemoviost určena k rekonstrukci, vypracujeme vizualizace, které nastíní finální stav po dokončení.

Propagace a sociální sítě

Dosah je to klíčové slovo! S dosahem pracujeme velice efektivně. Pouhá inzerce nestačí… Proto pracujeme aktivně se sociálními sítěmi, kde zadáváme placené reklamy, abychom docílili co největšího dosahu. Dále zajístíme reklamní plachtu, letáčky a brožury.

Prohlídky

Každého zájemce dopředu prověříme, díky čemuž na prohlídku přivádíme bonitní klienty, kteří budou skutečně schopni nemovitost financovat. Termíny prohlídek si vždy nastavíme dopředu a ideálně tak, aby se sešli v jeden prohlídkový den.

Podpisy smluv

Bojíte se nekonečného papírování? Nic se neděje, vše uděláme za vás. Vyřešíme rezervační smlouvu, kupní smlouvu, úschovní smlouvu, katastrální úřad, předávací protokol, předání nemovitosti.

Ke každému prodeji přistupujeme individuálně a skoro žádný požadavek pro nás není nereálný. Pokud vás naše služby zaujali, neváhejte se nezávazně ozvat, rádi se s vámi potkáme u dobré kávy.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
phone: fname: